Охорона праці та техніки безпеки в кабінеті хімії

  Інструкції з охорони праці в кабінеті хімії 

  Розділ присвячений охороні праці в кабінеті хімії, інструкціям і інструктажам, техніці безпеки в кабінеті хімії для здобувачів освіти  при виконанні лабораторних робіт. На сторінці представлені інструкції з охорони праці для вчителя хімії, лаборанта кабінету хімії, інструкції з техніки безпеки для учнів при виконанні лабораторних робіт і дослідів з хімії.

Здобувачі освіти   повинні вивчити і добре знати правила техніки безпеки і правила поведінки в кабінеті хімії, бути особливо обережними і уважними при роботі з реактивами і лабораторним обладнанням, при виконанні практичних робіт та експериментів з використанням спиртівок, лабораторного обладнання зі скла.
Правила техніки безпеки для здобувачів освіти  вівішуються у куточку охорони праці в кабінеті хімії, перед кожною лабораторною роботою на початку урока проводиться первинний інструктаж учнів з охорони праці, у процесі якого діти вивчають безпечні способи і методи виконання практичних робіт з хімії, отримують навички безпечної роботи з лабораторним обладнаням.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Навчальні кабінети